piątek, 30 sierpnia 2013

Morning with Mom !

Wczoraj o 3:00 rano ,obudziłam się bo mój tata miał nockę . Więc poszłam do mamy ,mama też nie spała , pogadałyśmy sobie o życiu ,czyli co u babci ,wujka , cioci i tak dalej . Później zapytałam się czy mogę włączyć telewizor . Zgodziła się . Przejdźmy do rzeczy . Włączyliśmy najpierw kanał Polsat , oglądaliśmy tak z piętnaście minut ,ale uśmiałyśmy się ,bo leciała Wróżka Salomea , nie dość ,że bzdury gadała ,płacą jej za to i jeszcze wyglądała jak czarownica ,a jak się śmiała to bardziej to było widać . Była reklama ,moja mama nienawidzi reklam ,więc włączyliśmy Polsat 2 . Właśnie trafił nam się serial ... "Świat według Kiepskich " .Odcinek był o klonowaniu . Z klonował dwie Halinki ,a potem wyszły Babcie Rozalie ( Babcia Rozalia ,to mama Halinki ) .Zemściły się na Ferdku , babcia Rozalia ich wytrenowała i zaczły Ferdka i Cyca nożami rzucać . Jak już skończył się odcinek ,przełączyliśmy na TLC bo mama chciała . Leciały " Wstydliwe choroby " Ja na to nie chciałam patrzeć mama również więc puściliśmy na TVN ,leciała "Usterka " .Kibel się zatkał i musieli go naprawiać ,jak odcinek się znowu skończył przełączyliśmy na TVP1 leciał serial o drugiej wojnie światowej o stratach i w ogóle . Dowiedziałam się na ten temat duużo rzeczy ! Później to było takie smutne ,więc mama przełączyła znów na Polsat 2. Wtedy leciał serial ,czy coś takiego o różnych sprawach gwiazd ,a na to wypowiedziały się dziewczyny i chłopcy z jakiegoś portalu plotkarskiego np. Kozaczek.pl itp. Mama powiedziała ,że powinnam już iść spać ,bo się nie wyśpię ,a właśnie wczoraj jechałam do Tych ,mama musiała coś załatwiać i kupiła mi resztę ,rzeczy potrzebnych do szkoły ,tak jak np. Teczka , cyrkiel ,zestaw geometryczny i takie tam . Dzisiaj też jadę ,ale nie do Tych tylko do Mikołowa ,w zasadzie to do Auchana kupić jeszcze parę rzeczy ,bo nie kupiłam kołozeszytu , nożyczek i zakreślaczy ,coś tam jeszcze pewnie się znajdzie . Już mam kupione buty ,ale moi bracia jeszcze nie i właśnie z tego powodu musimy jechać . 
Na dziś to na tyle ,może jeszcze pod wieczór coś napiszę .
Papatki :*

poniedziałek, 26 sierpnia 2013

I have a feeling down :(

 Mam dooła ! - po angielsku
Od tygodnia ,nie kumpuję się już z Roksaną ,czy dobrze zrobiłam ?
Chyba tak ,bo czuję się świetnie ,chociaż jedna część mnie mówi ,że mam się z nią pogodzić . To i tak tego nie zrobię ,a po drugie to ją przeprosiłam ,bo nie lubię żyć w niezgodzie ! .Jeśli ona nie chce przyjmować ,moich przeprosin to trudno .
Dobrze ,że mam jedną osobę ,na którą mogę liczyć . Zawsze mi pomoże i bedzie przy mnie gdy będę kogoś potrzebowała .
Zastanawiam się , czy by tak nie pisać postów na temat zwierząt ,bo w ten sposób mam więcej komentarzy . Bardzo mnie cieszy gdy ktoś pisze pozytywne komentarze pod postem . Lub bardziej ,gdy ktoś zaobserwuje mojego bloga , wtedy na MAXA się cieszę .
Teraz trochę na temat .
Mam doła ,ponieważ moja BFF się ze mną pokłuciła ,nie wiem dlaczego ? !
Tak jak już pisałam ,moja przyjaciółka ,mnie zawsze pocieszy ,spróbuje normalnie pogadać i sprawić ,że się uśmiechnę :) I to jest chyba najważniejsze w przyjaźni
,,Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie "
Najgorsze jest to ,że moja byłą kumpela odbiera mi wszystkich kumpli i powoduje to ,że nikt ze mną nie rozmawia i wszyscy się obrazili na mnie spowodu jej . Bo się na mnie obraziła i z tego powodu cała wieś mnie nie lubi i nie rozmawia . Czy to normalne ?
Piszę tu , to co mam na sercu ,to co mnie boli i czego nie rozumiem  . !
I nie interesuje mnie czy się z tym pogodzą czy nie !
Lubię psy i koty !
A wy ? Napiszcie w komentarzu co wolicie bardziej .
Przyjaźń jest najważniejsza i teraz wiem komu nie ufać ,a komu ufać !.
Teraz trochę o moim wczorajszym dniu
Gdy moja przyjaciółka po mnie przyszła ,to byłam jeszcze w pidżamie haha :) ,ale wyszłam , ubrałam się i umyłam ,lecz nie zdążyłam umyć włosów . Mówi się TRUDNO . Spotkaliśmy się koło sklepu ,mówimy na niego KRYSTYNA  ,bo tak chyba każdy mówi ,ale nazywa się inaczej . Później poszliśmy do takiego źródełka , tam jest most ,jażyny , schody ,duużo motyli , wielka mapa powiatu Mikołowskiego i inne miasta , i ostatnie podejrzane krzaki . Potem poszliśmy na "Indzle " tak naprawdę to nie wiem jak to się nazywa ,ale to jest koło domu mojej babci i poszliśmy tam z jej psem . Pies mojej babci wabi się Fifi . Więc tak poszliśmy tam ,z Patrycją . Czemu tylko z Patrycją ,bo jej siostra Klaudia właśnie moja BFF jechała rowerem . :D Poszliśmy tam ,biegaliśmy , Fifi uczyła się kręcić na karuuzeli i zjeżdżać ze zjeżdżalni ,oraaz chodzenia po ławkach . Później odnieśliśmy Fifi i poszliśmy do Biedronki ,przed Biedronką jeszcze poszliśmy do domów ,aby się przebrać ,ponieważ  było chłodno ,a potem było cieplej . W Biedronce ,zaczliśmy z Klaudią układać stosiki zeszytów ,bo nam było nudno . Trzy zrobiliśmy razem ,ale jeden ona sama . Czy jej się chciało ? Nie mam pojęcia ,ale potem zaczła jeszcze coś innego układać ,a tak już wiem kredki bambino :) W tej biedroce byliśmy około godzinę , fajnie ,że nikt nas nie obryczał . Zobaczyłam potem moja mamę ,właśnie kupowała jedzenie na obiad . Jeszcze się nagadała z mamą od najlepszego kolegi mojego brata .Zobaczyliśmy też panią ze szkoły . Jak już wyszliśmy z Biedronki ,to poszliśmy do bazy Klaudi i Patrycji ,chociaż dotychczas to nie była baza ,ale po dzisiejszym dniu już tak :) Poszliśmy na obiad ,jak już wróciliśmy to w naszej bazie byli jacyś chłopcy ,wygoniliśmy ich . Jak już zastanowiliśmy się to była szybka decyzja to zaczliśmy ich wołać i potem cały czas spędzaliśmy z chłopcami . Jak już około godziny 18:30 Nie wiem o się stało Klaudi i zaczłą uciekać od nas , nawet nie wiem o co chodzi ,ale dobra . Później cały wieczór bawiłam się z Wiktorią i Patrycją ,a potem do domku .
To koniec mojego dziwnego dnia .
PAPA :*

czwartek, 15 sierpnia 2013

Cześć ludzie ,ten temat jest o dziwnych ludziach . Nigdy nie mówiłam że jestem normalna .
Mam do was sprawę ,jeśli ktoś mnie czyta .
Czy to normalne ,lub no wiecie
Mówię prawdę ,a on jej nie chce ,a potem się obraża ,i mówi że to nie prawda.
Chyba powinno doceniać się szczerość i wyrozumiałość ,że ktoś miał odwagę mówić prawdę .
Prawda to nie plotka ,i co że usłyszałeś ją od innych ludzi ?. Ważne jest to że to usłyszałeś i on mówił to samo co ja !
Ja mówię prawdę tylko nie mam odwagi powiedzieć komuś prosto w oczy .
 Prawdę ,mówię komuś drugiemu ,aby to powiedział ,danej osobie ,lub w ogólę . Bo boję się reakcji ludzi . Jeśli ten człowiek nie umie dochować tajemnicy ,lub nie umie trzymać języka za zębami ,to z takimi ludźmi nie warto rozmawiać .
BOJĘ SIĘ REAKCJI LUDZI ,WIĘC PRAKTYCZNIE W OGÓLĘ SIĘ NIE ODDZYWAM .CHYBA ŻE TO BĘDZIE KONIECZNE ,LUB SIĘ WNERWIE I POTRAFIĘ WSZYSTKO WYGARNĄĆ . TEN KTOŚ POWINIEN DOCENIAĆ I SIĘ ZMIENIAĆ ,ABY BYŁ LEPSZY . DLATEGO ŻE TO USŁYSZAŁ ,ŻE USŁYSZAŁ CAŁĄ PRAWDĘ O SOBIE !
Gdy się zakochuję ,gdy się zaprzyjaźnie ,to po prostu się nie oddzywam ,bo nie chcę danej osoby stracić ,dlatego nic nie powiem , chociaż wiem że PRAWDA JEST NAJWAŻNIEJSZA .I powinnam to wszystko powiedzieć . 
Mam teraz inny przykład dziwnych ludzi . Tylko gorszych od emnie bo ja to jestem dziwny ludź :P
Czy można ,aż tak brutalnie zachowywać się w stosunku do zwierząt . Że rzucają nimi o ścianę ?  To jeszcze dopiero co urodzone i te średniej wielkości ,ale zdarzają się też takie koty że duże . Ci ludzie to świry , chorują na głupkozę ,lub debilozę ?
Nie będę obrażać dzieci ,które naprawdę mają problemy i chorują na choroby np. Padaczka itp. Leżą w szpitalach ,którzy nawet za minutę mogą umrzeć ,ale życzę tego tym ludzią ,którzy właśnie robią te dziwne rzeczy ze zwierzętami . CHCĘ ABY CI LUDZIE CO ROBILI Z TYMI ZWIERZĘTAMI ,BYLI W SZPITALACH ,A CI KTÓRZY LEŻĄ TERAZ W CIĘŻKIM STANIE WYZDROWIELI I ŻYLI JAK NORMALNI LUDZIE !
Mam ostatni typ ludzi .
Jak można tak oczerniać ludzi ,że gadasz o nich złe rzeczy ,przezywasz ,bijesz ,obrażasz także rodzinę i się z tego śmiejesz . Poźniej się jeszcze dziwić ,że nikt cię nie lubi ? 
PAPA KOTKI <3

wtorek, 13 sierpnia 2013

Przyjaźń nie jest najważniejsza ,miłość ,muzyka też się liczą .
Tak jak było na koszulce takiego pana w autobusie
TYLKO MIŁOŚĆ ,PRZYJAŹŃ I MUZYKA .Były dokładne te słowa tylko niewiem czy w odpowiedniej kolejności .
Przejdźmy do rzeczy ,nie mam żałoby ,ale cierpię z tego powodu że mamy konflikt z Roksaną i Klaudią , myślałam że nasza przyjaźń przetrwa ,ale się myliłam. Ludzie się zmieniają ,rzeczy i miejsca do których jesteśmy przywiązani . Myślałam ,także że nasze więzi są bardzo związane i nikt ich nie rozwiąże jednak znów się pomyliłam . Nie dość ,że jestem pokłucona , do cholery z tym wszystkim CO JEST FER? Nie mam szczęścia w przyjaźni ,a co dopiero mówić o miłości . Z miłością spotkałam się dwa ,trzy najwięcej to cztery razy . I wszystkie nie udane . SPIEPRZONE TO ŻYCIE , TAAAAK BARDZOOO ,ŻEEE NIEEE WIEEEM !!!
POZDRO DLA TAKICH LUDZI CO CIERPIĄ PRAKTYCZNIE TAK SAMO JAK TERAZ !
Nie dość ,że znów się zakochałam !!!
Czemu ja ? Dlaczeeego :( :?
Do tego zdarzenia puśćcie sobie piosenki pod ytułem :
A thousand years -cristina perri
You ceen come to me -Austin i Ally czyli ross lynch i Laura Marano
POP ECT -speak up

Przyjaźń

Przyjaźń 
Ludzie często pytają czym jest przyjaźń ?
Dla mnie przyjaźń istnieje ,ale nie ma przyjaźni trójkątowej . Bo jeśli jest przyjaźń trójkątowa to jedna dziewczyna jest piątym kołem u wozu lub dwie przyjaciółki "biją się " wygryzają się" bo chcą być ku tej pierwszej . 
Ja jestem w podobnej sytuacji . 
Mam dwie przyjaciółki ,ale jedna coś powiedziała drugiej . Zamknęły mi drzwi przed nosem to poszłam . Gdyby były w mojej sytuacji to by też poszły zaczły mnie śledzić . To ja poszłam nie zwracając na nie uwagi . Potem w połowie drogi przypomniałam sobie że mam przyjść po Paulę ,to po nią poszłam . Poszłyśmy potem na boisko ,a potem do domu mojego . Obraziły się na mnie ,i na Paulinę . W zasadzie myślę że ja się nie obraziłam na nie ,tylko one na mnie . 
No i wyszło na to że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie . 
Nie takie ,że ci uciekają ,lub śmieją się z ciebie . 
Wyszło też na to że PRZYJAŹŃ TO NIE RYWALIZACJA !!
Pozdro <3 Może ktoś to przeczyta

Cześć dzisiaj mam nie za dobry dzień ,ale humor mi się poprawił na lepsze :) 
Więc tak nie mam pomysłów na taki post ,wymyślę coś spontanicznego ,coś super . 
Może to nie będzie super ,ale powiem wam na czym jestem dostępna (czyli na czym mam konto ) ,co robię w wolnych chwilach i co robię ,gdy jestem na necie.
Więc tak mam konto na twitterze( LINKI BĘDĄ NA DOLE NA KOŃCU POSTA  ) na facebooku (oczym już pisałam w poście na dole ,poszukajcie sobie ) ,mam konto ,także na asku ,mam photobloga lecz go zaniedbuje bo nie chce mi się robić zdjęć:P i nie mam czasu lub zapominam o sesjach  . Mam moviestarplanet ,w to grałam ,ale już nie bo mi się znudziło ,nk też mam ,GG ,shmooze ,tylko w to też już nie gram i wiele ,wiele innych . 
Następnie : Co robię w wolnych chwilach ?
W wolnych chwilach ,wychodzę na dwór z przyjaciółmi ,najbardziej to z Klaudią , Patrycją , Pauliną (i jej siostrą 3 lata ) ,Mateuszem i Tomkiem ,może jeszcze będzie Patryk i Jarek ,wczoraj byli . 
Następnie : Co robię ,gdy jestem na necie ?
Gdy jestem na necie  ,co pierwsze to włączam facebooka ,potem wchodzę na pocztę gmaila , i włączam blog mojej przyjaciółki LINK NA DOLE ,a gdy jestem na kompie to też wchodzę na youtu ba ,nie mogę na netbooku bo jest straszny zasięg ! 
To na koniec jeszcze napiszę te linki na fejsa ,twittera i w ogólę . (JEŚLI MACIE MI WYSYŁAĆ NIE MIŁE KOMENTARZE TO NIE PISZCIE W OGÓLĘ ) 
Twitter - https://twitter.com/Luciiillleeeee
Facebooku - https://www.facebook.com/ka.ra.733
GG - 45553771
Po Szkole -celsixd
Skype- karciaa.k

Ask.fm -  http://ask.fm/FiiFiixd
 
 
 
 
  


poniedziałek, 12 sierpnia 2013

NIENAWIDZĘ KOLEGI Z MOJEJ KLASY NIENAWIDZĘ JEST CHAMSKI WREDNY OKRUTNY I MA NA IMIĘ PAWEŁ !!! PO PROSTU ZROBIŁ MI WCZORAJ TAKIE ŚWIŃSTWO ŻE NIE WIEM ! WSPÓŁCZUJĘ LUDZIOM KTÓRZY TAK SAMO OBERWALI JAK JA !

niedziela, 11 sierpnia 2013

Pusta 2

Przepraszam już dodaje linki i zdjęcia
 https://www.facebook.com/ka.ra.733 -Facebook
 http://roxane-bloog.blogspot.com/ - Blog Roxany 
  https://twitter.com/Luciiillleeeee - Twitter

Zdjęcia 
Pappa :*

Pustka

Cześć Kotki 
Dzisiaj napiszę trochę o moim życiu . 
Moje życie to pustka ,zwyczajna pustka ,która nie umie się wypełnić . Czasami się zakochuję  ,ale to mija ,czasami nawet dwa lata !  Ale nikt mnie nie chce ,mam po prostu pecha w tych sprawach . Na szczęście mam super przyjaciół którzy mnie rozumieją . Pierwsza moja BFF ma bloga link będzie na końcu .
Klaudia nie ma bloga ,chociaż ma facebooka i GG . Nie mogę podać przykro mi ,ale ja podam . WSZYSTKIE LINKI BĘDĄ POD KONIEC ! " Życie nie daje nam tego co chcemy ,tylko to co dla nas ma ." Zdjęcia też będą ! Będą takie jak ja się czuję przez moje życie Mam 12 lat ,a takie zrujnowane mam to życie . "Istnieć ,nie znaczy żyć " - LEMON NICE . Dla skrzywdzonych polecam tą piosenkę .

sobota, 10 sierpnia 2013

Ubrania

 Cześć Miśki
Tu macie parę pomysłów inspiracji jak się uberać . Jeśli to kogoś inspiruje . :
 To na tyle ,może jeszcze napiszę parę postów :*

Cześć

 Cześć .Dodam parę zdjęć . To nie jest Outfit .
Nie wiem czy wam się spodobają : 

Wiem ,że jestem brzydka ,ale nudziło mi się :P

Życie

Moje życie jest skomplikowane ,najpierw jest normalne ,a potem ,nawet nie wiem co ja tu robię .
Wczoraj byłam na żabce ,potem była burza w skrócie jak lał deszcz to ja kurtkę zdjęłam ,i razem z Klaudią i Wiktorem się opalaliśmy :P Potem na pół godziny byłam u Klaudi . O 19 :47 poszłam do domu . Włączyłam telewizor i patrzałam na Violettę . Violettę gra Martina Stoessel i jak już o niej piszę to dodam zdjęcia .


O
Oto Martina Stoessel . Może jeszcze dodam parę zdjęć i napiszę dzisiaj posta .
Buziaki :**