wtorek, 13 sierpnia 2013

Cześć dzisiaj mam nie za dobry dzień ,ale humor mi się poprawił na lepsze :) 
Więc tak nie mam pomysłów na taki post ,wymyślę coś spontanicznego ,coś super . 
Może to nie będzie super ,ale powiem wam na czym jestem dostępna (czyli na czym mam konto ) ,co robię w wolnych chwilach i co robię ,gdy jestem na necie.
Więc tak mam konto na twitterze( LINKI BĘDĄ NA DOLE NA KOŃCU POSTA  ) na facebooku (oczym już pisałam w poście na dole ,poszukajcie sobie ) ,mam konto ,także na asku ,mam photobloga lecz go zaniedbuje bo nie chce mi się robić zdjęć:P i nie mam czasu lub zapominam o sesjach  . Mam moviestarplanet ,w to grałam ,ale już nie bo mi się znudziło ,nk też mam ,GG ,shmooze ,tylko w to też już nie gram i wiele ,wiele innych . 
Następnie : Co robię w wolnych chwilach ?
W wolnych chwilach ,wychodzę na dwór z przyjaciółmi ,najbardziej to z Klaudią , Patrycją , Pauliną (i jej siostrą 3 lata ) ,Mateuszem i Tomkiem ,może jeszcze będzie Patryk i Jarek ,wczoraj byli . 
Następnie : Co robię ,gdy jestem na necie ?
Gdy jestem na necie  ,co pierwsze to włączam facebooka ,potem wchodzę na pocztę gmaila , i włączam blog mojej przyjaciółki LINK NA DOLE ,a gdy jestem na kompie to też wchodzę na youtu ba ,nie mogę na netbooku bo jest straszny zasięg ! 
To na koniec jeszcze napiszę te linki na fejsa ,twittera i w ogólę . (JEŚLI MACIE MI WYSYŁAĆ NIE MIŁE KOMENTARZE TO NIE PISZCIE W OGÓLĘ ) 
Twitter - https://twitter.com/Luciiillleeeee
Facebooku - https://www.facebook.com/ka.ra.733
GG - 45553771
Po Szkole -celsixd
Skype- karciaa.k

Ask.fm -  http://ask.fm/FiiFiixd
 
 
 
 
  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz