niedziela, 27 października 2013

Music

Tematyka na ten temat to Muzyka ,bardzo was przepraszam ,ale nie miałam ochoty pisać na blogu . Nie miała poczucia rytmu więc nie pisałam . Tak teraz oglądałam bloga mojej BFF Roxy http://rosanne-dreams.blogspot.com/ . TAK WIĘC TERAZ MAM SUPER KOCHANEGO MOJEGO IDOLA MRAUUU <3 Dawid Kwiatkowski <33
Dlatego też chciałam napisać posta na jego temat . Jego blog :
http://dawidkwiatkowskiofficial.blogspot.com/ ILOVEU <3
Jego covery są najlepsze ,one są lepsze od wykonawcy piosenki .
Jego nowa ,oraz pierwsza płyta "9893 "
On pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego . Ma 17 lat ,jego pasją jest muzyka i blogowanie . Bloguje już pięć lat . Dokładnie od 12 roku życia i jest moją inspiracją . Ciągle go słucham ,jeśli jestem na komputerze ,lub na dworze . Włączam telefon ,wyciągam słuchawki podłączam i słucham . Raz mam doła ,a raz mam uśmiech na pyszczku . Dziś napiszę wam jego piosenki i zdjęcia powklejam <33 On i Demi mnie inspirują . Czemu akurat Lovato ?
Demi mnie inspiruje . Mam dokładnie tak samo ,jeśli chodzi o jej historię . Niektórzy mówię o niej że to ćpunka ,a to nie prawda ,ona tylko nie panowała nad sobą ,nie umiała sobie pomóc ,oraz nie dawała rady . Nie chciała żyć . Tak jak ja teraz . Mam totalnego doła . Jeśli o niej nic nie wiecie ,nie oceniajcie jej . Moją ulubioną bloggerką jest Lucy . Ona tak naprawdę wie więcej niż wy w kwestii Demi . Ona wie co przeżyła . To ja ,jak była mała . Nie chcę mówić o moich problemach .Często w nocy płaczę . Nie panuję nad sobą i chce się ciąć . Niektórzy nie wiedzą jak to jest . Oni żyją w luksusach nic im nie brakuje ,a ja ? Oni nie wiedzą czemu ja taka jestem .Owszem uśmiecham się ,ale to tylko przykrywka . Dużo ludzi ma mnie w dupie ,a potem się pytają " Co ci ?" Ja nie odpowiadam . Po co mam im mówić skoro najpierw mnie olewają ,a potem robią z siebie nie wiadomo co . I potem ja wychodzę na tą złą . Moglibyście popatrzeć na siebie ,a potem oceniać innych .Zapytać ,co ci ?  Chodzi o sytuację w domu ? Ale dla nich to nic ,jedno słowo w tą ,albo w drugą . Nie obchodzi ich to . Ja chcę tylko się wyżalić ,albo chcę tylko jednego . Przytulić się . Ale oni się nie orientują . Może zbyt bardzo przesadzam ,ale jeśli są naprawdę moimi przyjaciółmi to tylko tego od nich wymagam . Współczucia i codziennego przytulenia i powiedzenia " O co chodzi ? .Nie chcę oschłego przywitania ,chcę mieć ich przy sobie . Nie chcę patrzeć , na coś co przyprawia mnie o "migrenę " . Tracę przyjaciół . Chcę tylko porozmawiać o codziennym życiu . To chyba na tyle . Jak to pisałam łza mi poleciała ,a może więcej . Przejdźmy do tematyki .
Muzyka ,to coś czym żyję . Tak naprawdę to tylko to mi zostało ,nic więcej . Tylko się zamknąć w sobie i słuchać . Często muzyka i słowa do mnie trafiają i się zamykam .Nie chcę rozmawiać tylko słuchać ,i tylko to jest dla mnie ważne inne rzeczy zostawiam na drugi plan . Liczy się tu ,teraz i przeszłość . Nie umiem nie myśleć o przeszłości . Ja tak mam ,ale to nic ...
Rozpisałam się trochę ,ale napisałam to co czuję ,tylko tyle potrzebuję zrozumienia i współczucia . Tylko tyle . Nie wymagam ,aż tak dużo ,prawda ?
Muzyka przejdźmy do tego . Teraz napiszę kilka moich ulubionych kawałków i zdjęć .
Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze (słucham tego jak piszę ten post )
Dawid Kwiatkowski - Jak zapomnieć cover
Sylwia Grzeszczak - Księżniczka
Demi Lovato - Made in the USA (stare ,ale jare :P )
Demi Lovato - Give your heart a break
Demi Lovato - Heart Attack
Demi Lovato -Skyscraper
Taylor Swift - Your not sorry czy coś takiego (wyskoczy wam )
Taylor Swift - Red
Taylor Swift - Back to December
Ylvis - The Fox (zarąbiaszcze )
No to teraz chyba czas na .... Dawidka <3


Kocham cię skarbie . Jesteś mój kwiatuszku :* To moje zdanie nie twoje ,a jeśli ci się nie podoba nie komentuj tylko zachowaj to dla siebie ! 
A teraz coś nie z tej paczuszki :)
Mam dla was pytanie posta . :)
A wy gdzie byście chcieli pojechać . Jaki kraj zwiedzić . Sorry ,ale klawiatura mi wariuje . Napiszcie w kom .

11 komentarzy:

 1. Fajny blog :)
  Obserwuję + liczę na rewanż ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Też jednym z moich idoli jest Kwiatek ♥
  Ja bym chciała odwiedzić Nowy York, Los Angeles, Londyn i Paryż (jadę niedługo!♥)
  http://foresthearttt.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Super blog !! ;)
  http://duzozawiele.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy blog ;)
  Słuchałam te wszystkie piosenki Demi i ♥♥♥ po prostu ;)
  april-aapril.blogspot.com Skom?

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny post i super zdjecia:)

  http://freshisyummy.blogspot.com/2013/11/power.html

  OdpowiedzUsuń
 6. lubię jego kawałki.
  \

  milionioliwka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. nie słucham go ;p
  obserwujemy? :)

  OdpowiedzUsuń