wtorek, 23 grudnia 2014

MY CHRISTMAS WISH LIST

Witajcie kochani!
Chciałabym Wam powiedzieć, że w tych dniach nie chcę mi się nic robić, nawet wstać z łóżka o 11. Na koniec szkoły dowalili nam jeszcze po sprawdzianach, z tego co wiem najlepiej wyszedł mi sprawdzian z fizyki z którego dostałam 4. Do tego w tych najbliższych dniach jestem strasznie zła, smutna i płaczliwa. Każdy kto coś złego powie na mnie, czy mi na początku na niego krzyczę, a potem idę do pokoju płakać. Oceny na koniec nie są rewelacyjne, a raczej załamujące jak na 1 klasę gimnazjum, a teraz żeby nie płakać na koniec roku MUSZĘ się ogarnąć i wkońcu brać się do nauki. Przepraszam Was za to że nie pisałam żadnego postu witając zimę, czy coś w ten deseń, ale nie miałam czasu, a ni ochoty na te całe "Winter Tag" czy "Christmas Tag" nie dość, że nie czuję tej zimy, ani świąt to nie ma żadnego klimatu. Więc teraz czas na to co najważniejsze dla dzieci, nastolatków, a może nawet i dla dorosłych, czyli......... jak sam temat wskazuje Nasza świąteczna lista!
   My Christmas Wish List- Moja świąteczna lista życzeń, a do tego chciałam wam jeszcze napisać o tym co planuje jeszcze zrobić w tym roku, które za parę dni się kończy. Zaczynajmy!
 Christmas List:

*Płyta ONE DIRECTION "FOUR"
*Płyta Taylor Swift "1989"
*Książka Pretty Little Liars " Zatrute"
*Perfum
*Conversy
*Zamówić EOS'A

Lista rzeczy, które chciałabym zrobić w tym roku:

*Zjeść Reeses
*Wypić nie pite przeze mnie dwie Arizony
*Iść na pasterkę
*Pogodzić się z kolegą
*Wypić herbatę LIPTON PEACH&MANGO  +

Jedno z nich już zrobiłam (chodzi o listę rzeczy które chcę zrobić w tym roku)

Wiem, że mam troszkę inne podejście do spraw, czy tam życia, ale właśnie to chciałabym zrobić na koniec roku 2014, możecie mnie ująć za materialistkę, ale tak naprawdę to kto w tym świecie teraz nie jest?
A wy co chcielibyście dostać na święta, lub co chcecie jeszcze zrobić w tym roku?

1 komentarz:

  1. Ja też jestem teraz w dołku i mam bardzo dziwne i zmienne humory raz się śmieje ale takto cały czas płaczę i też marzę o tym żeby pogodzić się z kolegą bo brakuje mi go jak cholera. Świetny blog obserwuje i licze na rewanż :*

    maglif.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń